Připravili jsme reklamu cílenou přímo pro podnikatele!

První fakturační online systém pro podnikatele, kde i Ty můžeš zveřejnit svou reklamu! Přehledný prezentér služeb/akcí pro podnikatele hned po přihlášení se do systému.

Přihlášení / Registrace

Cílená B2B reklama. Jak to funguje?

Upoutávky na "Nástěnka"

Reklamní prostor přímo v hlavním okně "Nástěnka" fakturačního systému. Nástěnka se zobrazí vždy po přihlášení se do systému, tedy podnikatel přímo vidí aktuální nabídku, případně v rotaci více nabídek. Také si může zobrazit celý seznam výhodných nabídek nebo zajímavých služeb pro jeho byznys.

Bannery "Portál"

Na hlavním portálu fakturuji.cz jsou v prostoru článků a seznamu firem na pravé straně umístěny reklamní plochy ve velikosti "half page". Celkový počet těchto reklam je na portálu omezen na 6 bannerů v rotaci.

1

"Bannery" na vygenerovaných PDF

Reklamní banner na každém generovaném PDF dokumentu v systému. Tedy Faktury, Dodací listy a Objednávky, které se doručují jako doklady dalším podnikatelům. To nabízí přirozené a efektivní šíření reklamy mezi podnikateli. Bannery se generují pouze na dokumentech vygenerovaných v "STARTER" a "BUSINESS" balíčcích.

Moderní a unikátní styl "offline" cílených B2B reklamních kampaní.

21

Máš zájem o naši nabídku B2B reklamy?

Tak vyplň formulář, pošli své požadavky a my Ti vypracujeme individuální B2B kampaň v systému UNPAID.SUPPORT.

Formulář objednání reklamy

Přehledný "Seznam firem" pro účetní

Profilový katalog firem přímo na stránce "fakturuji.cz". Přehledné profily firem, které se zabývají zpracováním účetnictví a personalistikou. Uživatelé našeho projektu tak mají po ruce nejen silný nástroj na rozběh svého byznysu, ale i přímo kontakty na účetních ve svém okolí.

Přehledné a pohodlné vyhledávání v seznamu i z mobilu, s bonusovou GPS lokalizací uživatele a zobrazení nabídky nejbližších firem v seznamu.

Přidat firmu